Sayın Valimiz programı kapsamında İlçemizi ziyaret etti. Kaymakam Ahmet SOLMAZ, Belediye Başkanı Ömer Faruk EROĞLU, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri ile daire amirleri ve personel tarafından karşılandı. Vali Kamçı, Kaymakam Ahmet SOLMAZ'dan ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra Sarız Halk Eğitim Merkezindeki kursiyerlerin hazırlamış olduğu serginin açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından sergiyi gezen Vali Sayın KAMÇI, kursiyerlerle bir süre sohbet etti ve yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik etti.
        Vali KAMÇI, Sarız ilçesi ziyareti kapsamında son olarak mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen Vali KAMÇI, sorunları not alarak çözüm noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
        Toplantı, muhtarların mahallelerin sorun ve taleplerini ilgili kurum müdürlerine doğrudan iletmesi ile devam etti. Toplantının sonunda Vali Kamçı muhtarlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirirken Sayın Valimize günün anısına hediye takdim edildi.